1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

xZápasyx

FC Teplice – 1. FC Slovácko 1:1 (1:0)

4.kolo

Rozhodčí: 
Zubková –Šafránková, Simmerová,
Delegátka ČMFS: Jizbová
Branky : 1. Králová Martina – 84. Polášková
ŽK: Sýkorová, Polívková  – Juráková
Diváci: 80
Teplice: Zehrerová – Králová Jana,Polívková, Rejzková, Kodešová - Janečková, Sýkorová,  Králová Martina, Brázdová (90. Zvolenská) – Janochová (80. Götzová), Vlastníková (62.Haspeklová).
Trenér: Jiří Háša   
                                                      
Slovácko: Malíková  - Polášková, Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová –Balaščáková, Juráková, Drahníková (37. Sedláčková), Jačisková (33.Šubardová) – Strožová, Dudová (69. Kovářová) 
Trenérka: Jitka Klimková
Ani dvě penalty nepomohly ženám Slovácka k zisku tří bodů. Bez Cahynové a Bartovičové (reprezentační povinnosti), Zderčíkové a Bačové, ale přesto v roli favorita nastupovaly hráčky Slovácka k zápasu s Teplicemi, které na domácím hřišti letos již porazily i Hradec Králové.
A úvod utkání přinesl šok. Hned v 1. nešťastně chybovala Marcoňová a domácí Teplice se ujaly vedení brankou  Martiny Králové. Tato situace rozhodila hráčky Slovácka natolik, že domácí se v následujících dvaceti minutách dostaly do tří vyložených šancí, naštěstí pro Slovácko neproměněných. Trenérka se snažila střídáním změnit situaci, ale ani to v 1. poločase nepomohlo.
Do druhého poločasu nastoupilo Slovácko s odhodláním otočit vývoj utkání. Získávalo postupně převahu, v závěru přímo drtivou, bohužel do brankových šancí se hráčky Slovácka přes zhuštěnou obranu domácích nedostávaly. Za zmínku stojí jen 52., kdy teplické hráčky vyhlavičkovaly míč z brankové čáry. V 76. zahrály Teplice rukou v pokutovém území, Juráková však slabou střelou po zemi ani netrefila teplickou branku. Přetížená teplická obrana pak v 86. nedokázala zastavit pronikající Strožovou jinak než faulem. Tentokrát na sebe vzala zodpovědnost zkušená Polášková a bezpečně proměněným pokutovým kopem zajistila
hostům alespoň bod, po asi nejhorším výkonu letošního podzimu.
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko