1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

xZápasyx

1. FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)

3.kolo

Rozhodčí: Zadinová – Hanáková, Bártová, delegát ČMFS Kolev
Branky: 53. Dudová, 82. Strožová
ŽK:  0 - 0
Diváci: 200
Slovácko: Malíková – Marcoňová, Blažková (64. Šubardová), Vlasatíková, 77.Hýlová –    Bačová (46. Polášková), Juráková, Cahynová, Dudová  – Bartovičová (46. Strožová), Balaščáková (87. Šicová)                                           
Trenérka: Jitka Klimková

Plzeň: Krýslová – Bohmannová, Podroužková, Černá, Beštová -  Markelová, Vachlová, Šuhajdová, (67. Sladkovská), Ostrochovská – Myslíková Tereza, Myslíková Romana
Trenér: Josef Dobrý

           V krásném prostředí sportovního areálu v Šardicích přivítala děvčata Slovácka tradičního těžkého soupeře –  celek FC Viktorie Plzeň.  Vzájemná utkání těchto soupeřů bývají až na výjímky vyrovnaná, a nejinak tomu bylo i tentokrát. První poločas přinesl vyrovnaný souboj, ve kterém se unaveně vypadající domácí děvčata nebyla schopna prosadit do brankových šancí a pohříchu zahrozila jen jednou v 18., kdy střela Cahynové skončila na břevně plzeňské branky.
           Do druhého poločasu vstoupila děvčata Slovácka přece jen lépe a v 53. se ujala vedení 1:0, když Dudová zužitkovala centr Cahynové. V 68. trefila Cahynová podruhé břevno branky Plzně, ale Plzeň se nevzdávala šance na vyrovnání a v 71. a 75. se jí to nepodařilo jen díky výborné Malíkové v brance domácích. Uklidnění na kopačky Slovácka přinesla až 82., kdy Dudová poslala míč za obranu Plzně a Strožová tentokrát sama před brankářkou Krýslovou nezaváhala – 2:0. Domácí hráčky pak již důležité tři body taktickou hrou pohlídaly.
Trenérka Klimková: Dnes je spokojenost jen s výsledkem, předvedená hra neodpovídala tomu, co jsme hrát chtěly a měly.
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko