1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

xZápasyx

1. FC Slovácko – FC Hradec Králové 0:2 (0:1)

7.kolo
 
Rozhodčí:  Pavlíková – Zaplatilová, Tormová
Delegát ČMFS: Kundelius
Branky:  36. Novotná, 73. Ninczová
ŽK: 0 – 0
ČK: 0 - 0
Diváci: 80
Slovácko: Malíková  - Polášková, Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová –Balaščáková (65.Zderčíová), Juráková,(46.Sedláčková), Cahynová, Bartovičová, Dudová  – Strožová (33.Drahníková)
Trenérka: Jitka Klimková

Hradec: Taušová – Benešová, Hlaváčková, Novotná (46.Nováková), Bottová(75. Vaňková) – Lacinová, Mikešová, Svobodová, Burešová(65.Jančová) – Ninczová (90.Teislerová), Kosová              
Trenér: Tomáš Baťa
            Herní trápení a střelecká nemohoucnost fotbalistek 1. FC Slovácko trvají. V utkání s Hradcem Králové ,se to opět ukázalo v plné nahotě. Slovácko si sice vytvořilo optickou herní převahu v poli, ale všechny akce končily před hranicí pokutového území soupeřek. Hradec pozorně bránil a využíval každé šance k rychlým protiútokům. A z jednoho takového šel ve 36. do překvapivého vedení, když se z levé strany trefila Novotná. Reprezentantku Taušovou v brance Hradce Slovácko za první poločas vůbec neohrozilo.
       Do druhého poločasu šla děvčata ze Slovácka s cílem zvrátit vývoj utkání. Slovácko doslova přibilo soupeře k jeho trestnému území, v průběhu první čtvrthodiny si vytvořilo tři vyložené šance, bohužel Drahníková, Balaščáková ani Cahynová je neproměnily. Hra pak pomalu upadla do průměru, hradecké fotbalistky úspěšně takticky držely vedení a Slovácko se dostávalo do herní křeče. Ta vyvrcholila v 73., kdy po nedorozumění Malíkové a Vlasatíkové uzavřela skóre utkání hradecká Ninczová.
       Krize fotbalistek Slovácka bude asi hlubší, než se na první pohled zdálo. Před trenéry teď stojí úkol dostat děvčata v průběhu reprezentační přestávky znovu nahoru.  
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko