1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

Z médií

Zláká kanonýrku Skupinovou Kypr, nebo Anglie?

Týdenní testy na Kypru má za sebou excelentní střelkyně 1.FC Slovácko Zdeňka Skupinová, která na zkoušky odletěla spolu s týmovou kolegyní Evou Zderčíkovou. V klubu Ammochostou, který sídlí v turistické oblasti Famagusta, měly naplánováno několik tréninků.

 

 Během pobytu okouzlily nejen hostitelský klub, ale i jeden z konkurenčních, a aby toho nebylo pro holky málo, vyhlédl si je i trenér jednoho anglického ženského týmu. „Tréninky probíhaly ve zhruba pětatřicetistupňovém vedru a průměrně trvaly dvě a půl hodiny. Oproti nám se trénuje na celé ploše hřiště, kde trenér do každého rohu určil nějaké stanoviště. Rozcvička třeba trvala půl hodiny, což bylo opravdu šílené a podle mě moc smysl neměla. Na konci pak byla střelba na branku, kterou jsem je překvapila. Místní hráčky střílejí buď pravou, nebo levou nohou. A já se snažím trénovat obě, takže mně to bylo jedno,“ říká k tréninkům s úsměvem Skupinová.
Trenér nejdříve v modelovém utkání postavil Zdeňku a Evu do jednoho týmu a než se protihráčky rozkoukaly, prohrávaly po deseti minutách 8:0. „Evě se tam podařilo odrovnat šlapákem jednu hráčku, chvíli to nemohla rozdýchat, ale vše nakonec bylo v pořádku,“ vypráví jednu z mnoha úsměvných historek. Tou další byly například pravoslavné Velikonoce, které zrovna připadly na dobu jejich pobytu.
Po návratu do Česka tak mají hráčky o čem přemýšlet. Nabídky mají jak z Kypru, tak i z Anglie. „V případě, že bychom skutečně ze Slovácka odcházely, chceme jít s Evou spolu, ale jestli to bude na Kypr, nebo do Anglie, tak to teď opravdu nevím. Všechno si musím nejprve nechat projít hlavou,“ uzavírá Skupinová otázku případného zahraničního angažmá.
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko