Ženy šly nahoru

Dobrými sportovními výkony se 1.FC Slovácko zařadilo mezi naprostou špičku tuzemské ženské soutěže. Kvalitními výsledky dělá dobré jméno městu Uherské Hradiště, čehož si je vědom i místostarosta Květoslav Tichavský.
"Naše ženy si vedou lépe než muži. Dá se říct, že zastoupily kolegy, kterým utekla nejvyšší soutěž,“ přiznává Tichavský. „Ženský fotbal šel hodně nahoru a hráčky se dostaly na velmi slušnou úroveň. Některé jsou tak vyspělé, že jsou technicky zdatné jako muži. A mají i nejlepší kanonýrku soutěže Skupinovou, což svědčí o mnohém,“ pokračuje Tichavský, který nepochybuje o přínosu fotbalu vůči městu. „Hradišti bezpochyby prospívá, že je v republice známo i díky fotbalistkám,“ zakončuje.

Zdroj: http://www.idobryden.cz
obrázek: www.borovice.cz