1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

Z médií

Zamíří Skupinová na Kypr?

Ostrostřelkyně Zdeňka Skupinová z 1.FC Slovácko, která s dvaadvaceti góly kraluje žebříčku kanonýrek, stojí na prahu prvního zahraničního angažmá. Jestli zvládne dubnové testy, zamíří v létě do kyperského klubu Ammochostou! A Slovácku dává vale i Veronika Hoferková, která okusí fotbalový chlebíček ve Švédsku.

Kypřané o mé služby projevili zájem už v únoru,“ vzpomíná na první kontakt Skupinová (na snímku). „Za vším asi stojí Pavlína Ščasná, která má na Kypru dobré kontakty a zmínila se o mně,“ domnívá se. Kyperský Ammochostou sídlí v turistické oblasti Famagusta, má na kontě pět domácích titulů a jako jediný ženský tým dvakrát triumfoval v domácím poháru. Aktuálně usiluje o prosazení se v Evropském poháru, obdobě UEFA cupu. Jestli se Skupinová na Afroditin ostrov lásky podívá, to ukáží až dubnové týdenní testy. „Odlétám dvaadvacátého dubna z Vídně přímo do Larnaky. Ještě se mnou poletí i Eva Zderčíková,“ prozradila kanonýrka par excellence, která po tréninkové zátěži navštíví i mistrovský zápas možného budoucího zaměstnavatele. „A na závěr se ukážu v přátelském střetnutí,“ doplnila Skupinová.


Její „zaječí úmysly“ pochopitelně trenérku Slovácka Jitku Klimkovou nepotěšily, nicméně ji více překvapilo místo zahraničního angažmá. „Každá zahraniční zkušenost je pro hráčky určitě přínosem, nicméně Zdeňka má rozhodně na víc než na kyperskou ligu, která patří k slabším. Co se týká fotbalovosti, tak si určitě nepolepší,“ podotýká Klimková. Vrásky jí však nepřidělává jen možný odchod Klimkové, ale i Veroniky Hoferkové, která má namířeno do Švédska. V zemi tří korunek by si dokázala představit i Skupinovou. „Švédsko je ženskému fotbalu sice zaslíbené, ale mě to na sever zrovna dvakrát netáhne. Mám ráda teplo, sluníčko. A na Kypru určitě zažiju něco nového, naučím se jazyk a získám nové životní i fotbalové zkušenosti,“ je přesvědčená Skupinová. Zhatit zahraniční angažmá jí tak asi mohou jen bakalářské zkoušky... „Když je v květnu nezvládnu, z Kypru nic nebude,“ přikyvuje studentka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Zdroj: http://fcslovacko.net/ , Kurýr

 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko