Ve všem se na ni spolehnu

Jinýma očima než rodiče, trenéři a další autority nás vidí kamarádi. K přátelům Zdeňky Skupinové patří Jitka Jankůjová (na snímku), jež se probojovala na lavičku áčka Slovácka.
    „Možná bych měla prozradit na Zdeňku nějakou špatnost, ať není jen opěvována,“ spekuluje šibalsky spoluhráčka.
„Ale kromě toho, že je občas náladová jako asi každý, tak si na nic nevzpomenu. Naopak se mi vybavují samé pozitivní vlastnosti, kterých má spoustu,“ obrátí v dobré Jankůjová, která si nejvíce váží spolehlivosti. „Ať přijdu s čímkoliv, vždy mi pomůže. Dokáže naslouchat, takže nikdy neváhám svěřit se jí. Navíc dobře poradí. Jsem ráda za takovou kamarádku,“ pokračuje v ódě. „Oplývá až moc velkou upřímností, což se občas nevyplatí. Dokonce je někdy prostořeká,“ vylovila z hloubky hlavy nějaký zápor dívka, kterou se Skupinovou svedl dohromady právě fotbal. „Známe se tři čtyři roky. Teď spolu trávíme více času, vidíme se i na trénincích, kde mi pomáhá. Je mi ctí učit se od tak výborné hráčky. U soupeřek budí respekt a já obdivuji její tah na bránu. Prostě to umí,“ vzdává hold kamarádka.

Zdroj: http://www.idobryden.cz/
Autor: Lenka Horáková