1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

Z médií

Rozhodně se šance na medaile nevzdáváme

K fotbalistkám 1.FC Slovácko neodmyslitelně patří Ladislav Kvapil. Ten se v ženské kopané pohybuje již přes deset let a Hradišťanky má od začátku jejich působení v roce 2006 zcela zmapované a zná je jako své boty.
Za více než dvouletou práci v klubu jako vedoucí družstva žen dokáže vyjmenovat mnohá pozitiva i negativa. „Velmi si cením přístupu hráček k těm mladším. Nejenom v jednom týmu, ale ve všech kategoriích. Budoucnost stojí na těch nejmenších a tady se s nimi opravdu propracovávají k lepším zítřkům,“ nepochybuje Kvapil. Loňský ročník doprovázela skvělá forma a vše nasvědčovalo tomu, že letos by se konečně Slovácku mohlo podařit roztrhnout duo pražských S. Zákon schválnosti se ukázal být tím nejspolehlivějším ze všech, neboť namísto výher a posouvání vzhůru družstvo několikrát klopýtlo.
„Porážka v Pardubicích a remíza v Teplicích znamenaly zklamání a ztrátu pěti bodů. Přesně tolik nám chybí na druhou Slavii,“ propočítává. „Určitou pikanterií těchto dvou utkání je fakt, že v nich scházela trenérka Klimková. Studuje totiž profi licenci a nemohla se dostavit,“ přibližuje vedoucí klubu momenty, kdy Hradišťanky bez nejdůležitější ženy zaváhaly. „Na hře se také odrazil odchod klíčové Hoferkové, a celkovou psychikou otřásly i spekulace o odchodu kanonýrky Skupinové. Přesto se výkony nedají hodnotit špatně, a proto se nevzdáváme,“ tvrdí Kvapil.
 
Zdroj: http://www.idobryden.cz/
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko