Přátelské zápasy

11.4.2008   16,00
TJ Tatran Havřice x 1. FC Slovácko st. příp.     3:1
TJ Tatran Havřice x 1. FC Slovácko ml. příp.    0:3

Dne 11. 4. v 16,00 jsme odehrály další přátelský zápas, který nám měl pomoci při sžívání se s novým prostorem, novými podmínkami hry-s malou kopanou. Musím říci, že děvčata se tohoto úkolu zhostila dobře.

Mladší přípravka dokonce vyhrála, když góly dávala Barunka Článková a Dája Háková. Naše mladší děvčátka si vedla velmi dobře a dá se říci, že chlapce přehrávaly.

I u starších hráček bylo zaznamenáno zlepšení, když za velkého přispění skvěle chytající brankařky Peti Smetkové holky inkasovaly pouze třikráte, ba dokonce se podařilo Renči Bártkové vstřelit gól. Pochvalu zaslouží i ostatní holky, které zde nejsou jmenovitě uvedeny. Naším velkým mínusem však stále ještě zůstává pohyb ve hřišti a nedotažená útočná fáze. Ale všechno má svůj čas.

Fotografie ze zápasu  zde.