Přátelské zápasy

3. 4. 2008   16,15

SK Koryna Koryčany    x     1. FC Slovácko st.      hodně gólů : 2
SK Koryna Koryčany    x     1. FC Slovácko ml.       dobře:dobře

V tento den holky sehrály svůj první přátelský zápas na travnatém hřišti v počtu 7:7 hráčům. Do té doby hrály povětšinou naše dívky jenom v hale, turnajovým způsobem.

Holky, které hrají jen za 1. FC Slovácko přípravka-dívky, se tak teprve s novým prostorem, jakým je půlka hřiště, seznamovaly, proto výsledek, který byl dosažen, není podstatný. U týmu starších přípravek se proti nám postavili koryčanští chlapci, kteří již po většinou hrávají za mladší žáky. Ano, na úvod poměrně silný soupeř, ale i přesto musím holky pochválit, že dokázaly vstřelit dva góly. Tento úspěch se podařil dosáhnout také díky hráčkám, které sice nejsou našimi kmenovými hráčkami, ale do budoucna se jimi pravděpodobně stanou.

Dívky spadající do kategorie mladších přípravek sehrály také svůj zápas, avšak byly společně s koryčanskými mladšími chlapci promixované a hráli různým způsobem v různém složení (část na půlku hřiště, část na zmenšené hřiště, proto zde konečný výsledek nelze určit.

Nejdůležitější   pro  tento  zápas   zůstalo,   že   si   holky   odnesly   novou   zkušenost s prostorem jakým je půlka fotbalového trávníku.