Mistrovské (přátelské utkání)

10.5.08 14:00 Vlčnov
Vlčnov x 1. FC Slovácko st.      7:0
Vlčnov x 1. FC Slovácko ml.      1:12

Zápas mnoha šancí, tak by se dal bez nadsázky z naší strany označit tento zápas. Holky si v utkání dokázaly vytvořit osm gólových šancí, přičemž ani jednu nedokázaly zužitkovat! Několikrát šly holky samy na bránu a téměř pokaždé trefily vprostřed číhajícího vlčnovského brankáře.

Nádherným momentem utkání byla naše útočná standardní situace-přímý kop (asi13 m od brány), kterou přímou střelou na bránu rozehrála Mařta Dufková, která nádherně strefila spojnici, po té míč putoval na brankařu hlavu a k naší smůle ven. Gól tak ani z téhle úžasné situace nepadl. V tomto zápase jsme měly ale také smůlu, když si holky ve snaze zabránit gólu vstřelily dva vlastní góly. Pochvala patří golmance Kamči Hladíkové, která nás několikrát v průběhu utkání podržela, čímž si po zápase vysloužila kopeček zmrzliny . Zápas se nám vydařil, i když skóre zápasu tomu plně neodpovídá. Našim nedůrazem před brankou jsme se samy připravily o lepší výsledek. Po utkání nás čekalo společné focení s Vlčnovjáky (mladší i starší), čímž bylo načato příjemné fotbalově-hravé odpoledne. Po tomto zápase naše kroky směřovaly dále-do cukrárny, po této návštěvě jsme se odebraly do parku a hrály hry, abychom v podvečer plny sil přišli fandit našim mužům 1. FC Slovácko proti Hradci Králové.

A naše maličké? Nu opět zářily a předváděly skvělou hru. Soupeře dokázaly porazit rozdílem 11ti branek. Do brány se tentokrát postavila Bětka Vaňková, podle jejíž slov gól, který jsme inkasovaly, byl důsledkem jejího zaváhání. Do druhého poločasu se postavila do brány Kristy Psotková, která již žádný gól nepustila. Holky v tomto zápase hrály tak dobře, že vlastně obě gólmanky měly velmi málo práce. Za náš tým góly dávala 3x Marcela Kočendová, 3x Barča Čagánková, 3x Peťa Fabiánková, 2x Kristy Vávrová a 1x Sáruš Hanáková.