Mistrovské (přátelské utkání)

27.4.08 11:00 Staré Město
Hluk x 1. FC Slovácko st. přípr.     8:4
Hluk x 1. FC Slovácko ml. přípr.     9:6

V tomto zápase si děvčata opět počínala velmi dobře na to, že to byl jejich teprve třetí polooficiální zápas. Děvčata se nebála kombinovat, avšak v osobních soubojích, při zpracování a přebírání míče jsme oproti soupeři zaostávaly, z čehož soupeř samozřejmě těžil.

V průběhu utkání jsme si ale dokázaly vytvořit i několik slibných situací, které však nebyly dotaženy do gólového konce. Věřím, že všechno má svůj čas a trpělivost nám góly přinese.

Také naše maličké si v tento den počínaly excelentně, když za pomoci tří chlapců, hráčů 1. FC Slovácko r. 99., dokázaly soupeři vstřelit neuvěřitelných 11 branek. O góly se 5x postarala Kristy Vávrová, 2x Marci Kočendová, o jeden gól vstřelila Barča Čagánková, Sára Hanáková, a kluci, kteří nám pomáhali. Je moc dobře a skvěle, že se něco takového podařilo.