Ostatní

Žádný modeling to nebyl

V pondělí  30.března v odpoledních hodinách, přesněji ve čtyři hodiny bylo nevídaně rušno na Městském stadioně v Uherském Hradišti. Nebojte žádné bitky v sektorech ani pouliční gangy, ale focení dívčích týmů a žen v Slováckých řadách.

Když jsme přijely před slovácký stadion,tak se na nás u vchodu hezky usmívali rodiče našich holek nejmenších.  Hned jsme byly nasměrovány do kabin a byly nám řečeny instrukce, že máme chvilku počkat, než se vyfotí nejmenší a začít se převlékat do dresů. Když jsme vyběhly, na krásný zelený trávník, tak už na nás čekali tři fotografové a dvě nachystané lavičky. Tam si nás podle výšky seřadily do tří řad. Jedna seděla a dvě stály.

Člověk ani neví, kdo kterého foťáku se dívat, když na vás míří rovnou tři. Fotograf křičí holky připravit. Raz. Dva. Tři. Vyletí ptáček :) Blik. Blik. Pár fotek a je to za námi :). Potom přišly fotky každé hráčky. Velká sranda rozesmívat přesně tu, která stojí. Ruce za zády, úsměv na tváři, rozevláté vlasy, ano, jak říkám sranda. Ale až přijde na řadu právě ta, která tak vehementně dělala srandovní grimasy,
tak se ji hned změní úsměv, když je právě na tom místě „k rozesmívání“. Jak se všichni dofotili, zasmáli a zjistili, že to nebylo tak hrozné. Tak jsme se odebrali zpátky do kabin a jely vstříc dobrodružství zvanému trénink.

Šariš