Ostatní

Úspěch dorostenek Slovácka v Luhačovicích.

Dorostenky 1. FC Slovácka se v neděli 23. listopadu zúčastnily 1. ročníku turnaje žen v halové kopané WOMEN'S SOLIDWOOD CUP, který se uskutečnil v hale Radostová v Luhačovicích.
    Turnaje se zúčastnilo celkem 12 celků žen, mezi nimi i tři prvoligové celky ze Slovenska v čele s několikanásobným mistrem Slovenska a účastníkem Ligy mistrů celkem Duslo Šala.
     Účastníci byli rozděleni do tří skupin, do vyřazovacích bojů postoupilo nejlepších osm.Dorostenky 1. FC Slovácka v základní skupině všechny tři zápasy vyhrály, když postupně porazily Tichov 2:0 (br. Cahynová 2), po vynikajícím výkonu Šalu 1:0 (br. Cahynová) a Holešov 3:2 (br. Lucká, Cvernová, Bartovičová).
    Ve čtvrtfinálových dvojicích se utkaly  Ostrava „A“ - Holešov 3:0, Šala – Trenčanské Teplice 2:0, Ostrava „B“ - Nové Zámky 1:1 (na penalty postoupila Ostrava „B“). V semifinále pak Šala porazila Ostravu „A“ 8:1 a Slovácko Ostravu „B“ 4:0 (br. Cahynová, Tomáštíková, Jačisková, Cvernová).
    V utkání o 3. a 4. místo Ostrava „B“ porazila Ostravu „A“ 2:1.Ve finále se pak znovu střetly týmy Šaly a Slovácka. Zápas byl opět velmi vyrovnaný, zkušené hráčky ze Slovenska však tentokrát vrátily našim dorostenkám porážku ze skupiny a vyhrály 1:0.
 Vítězem turnaje se tak stalo družstvo FK Duslo Šala, na druhém místě skončily dorostenky 1.FC Slovácko, třetí Slovan Ostrava „B“ a čtvrtý Slovan Ostrava „A“.

Na úspěšném vystoupení se podílely brankářka Lapešová a hráčky v poli Barcuchová, Bartovičová, Blažková, Cahynová, Cvernová, Helekalová, Jačisková, Lucká, Sedláčková Lucie, Sedláčková Nikola, Soukeníková a Tomáštíková.
      Trenérsky družstvo vedli Ján Jačisko a Radim Cverna.

FOTKY ZDE.