Ostatní

ŠK Slovan Bratislava - 1.FC Slovácko

Na nasáklém terénu, za silného studeného větru a nepřestávajícího přívalu deště, ženy poprvé v přípravě podlehly svým soupeřkám. Utkání, které v některých momentech připomínalo spíše vodní pólo, rozhodly domácí ve druhém poločase, ve kterém byly lepším týmem.

Ten první patřil nám, holky s větrem v zádech často střílely z větší vzdálenosti, ale domácí brankářka vše vyřešila. Překonala ji jen Bartovičová, ale její lob po samostatném úniku, minul těsně i bránu. Obě branky v naší síti padly po závarech před naší bránou, kdy se míč zastavil v kaluži v malém vápně. Naše obrana jej několikrát nedokázala odkopnout pryč a důrazné Slovenky to dokázaly využít. O korekci výsledku se postarala Polášková, když po ideální přihrávce Bartovičové, dávala do prázdné branky.

Kdy: Sobota 7.3.2009
Poločas: 0:0
Koneční výsledek: 2:1
Sestava: Bednaříková – Freislerová, Vlasatíková, Marcoňová, Sedláčková – Bartovičová,Cvernová, Danielová, Bačová – Polášková, Zderčíková
Střídaly: Lucká, Jankůjová  branka: Polášková
Branka: Polášková

JUNIORKY

Juniorky, ve zkráceném zápase na 2 x 30 minut, rozhodly o výsledku již v první půlce. Již v 8.minutě otevřela střelou podél gólmanky skóre Kovářová. Ve 23. minutě Kovářová mohla sama zakončit, míč však posunula ještě doprava na nabíhající Bartovičovou a bylo to 2:0. Třetí branku přidala Bartovičová v poslední minutě prvního poločasu dalekonosnou střelou asi z 25. metrů. Domácím hráčkám se po změně stran podařilo snížit.

Kdy: Sobora 7.3.2009
Poločas: 0:3
Koneční výsledek: 1:3

Sestava: Bednaříková – Dubravská, Lucká, Sedláčková, Osohová – Novodomská, Blažková, Bartovičová, Barcůchová – Kovářová, Jankůjová