1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

Ostatní

Příjem nejlépe vydělávající fotbalistky světa je ve srovnání s mužskými protějšky almužnou

Třiadvacetiletá brazilská reprezentantka Cristiane podepsala s klubem Corinthians smlouvu na desetitisíc eur týdně, to je asi 242 tisíc korun. Stala se tak nejlépe placenou fotbalistkou světa.

Cristiane pomohla brazilské ženské reprezentaci ke stříbrným medailím na mistrovství světa i na olympiádě v Pekingu. Přesto se na její plat skládají sponzoři, klub potřebnou sumu nemá. Bossové Corinthians shánějí ještě další sponzorské finance, chtěli by totiž přivést do Brazílie nejlepší hráčku současnosti, Martu ze švédské Umey.

Byť se nám mohou zdát příjmy hvězd ženského fotbalového nebe ve srovnání s průměrnou českou mzdou astronomické, jsou Cristiane, Marta i další ve srovnání s mužskými protějšky „břídilkami“. Krajan Cristiane Kaká vydělá ročně jen na platu 173 tisíc eur, tedy přibližně 4,2 milionů korun.

Nejbohatším fotbalistou planety je Angličan ve službách Los Angeles Galaxy David Beckham. Ten podle magazínu Forbes za rok díky platu a příjmům z reklam vydělá 30,7 milionů eur (asi 736 milionů korun). Talentovaná Brazilka musí tvrdě trénovat a kopat do míče týden, aby si přišla na tolik, kolik Beckhamovi přiteče na tučné konto za tři hodiny.

zdroj:http://www.gol.cz

17.9.2008 | Petr Sobo§

 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko