Ostatní

Duslo Šal'a - 1.FC Slovácko 0:2

Diváci v Galantě viděli výborné utkání hrané ve vysokém tempu, které naše hráčky rozhodly v závěrech obou poločasů. Hrálo se bez větších příležitostí, brankářky na obou stranách se vyznamenaly při zmaření samostatných úniků.
 V naši šanci se ocitla Sedláčková, ale z levé strany nedokázala zakončit svůj průnik do vápna soupeře razantnější střelou. Ve 42. minutě už Cahynová nedala domácí gólmance žádnou šanci, když  ji levačkou nádherně přehodila křížnou střelou z pravé strany z hranice pokutového území. O minutku později napřáhla ke střele z 18 m Cvernová, její bomba se od břevna odrazila ke Zderčíkové, která míč nedokázala usměrnit zpět do brány. V poslední minutě se znovu zapotila domácí brankářka, která robinsonádou vyrazila střelu Cahynové. V poslední minutě druhé půle, po centru Poláškové, neudržela druhá brankářka míč v rukavicích a Zderčíková si tentokrát poradila dokonale.

Kdy: Neděle 1.3.2009
Poločas: 0:1
Sestava: Bednaříková – Polášková, Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová – Cvernová, Cahynová, Danielová, Sedláčková – Bartovičová, Zderčíková
Střídaly: Freislerová, Jankůjová, Lucká, Soukeníková