1.FC Slovácko

Fotbal je krásná hra! Přínáší nám štěstí,radost ale i smutek a pláč.

Další zápas

NA HLAVNÍ STRANĚ!

Minulý zápas

...

TOPlist

Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info

PageRank

JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

"Někteří lidé tvrdí, že fotbal je otázkou života a smrti, já jsem s tímto názorem velmi nespokojen. Můžu vás ujistit, že fotbal je daleko daleko důležitější." Bill Shankly

Ostatní

Další úspěch žaček 1. FC Slovácko

Družstvo fotbalových žaček 1.FC Slovácko po úspěšné premiéře v Praze dosáhlo dalšího úspěchu. V neděli 13. ledna se zúčastnilo halového turnaje ve slovenské Dubnici nad Váhom.

Vzhledem k tomu, že na Slovensku mohou v kategorii žaček startovat i hráčky ročníku 1992, posílila kádr Slovácka oproti Praze i zkušená Petra Gregorová.

Turnaje se zúčastnilo šest družstev ze Slovenska (ŠKF Žilina, MŠK Slovan Trenčanské Teplice, FK Slovan Duslo Šal´a, ŠK Slovan Bartislava, TJ Družstevník Čaka, a pořádající FK ZTS Dubnica) a dva celky z Moravy (1. DFC Hlučín a 1. FC Slovácko).

Děvčata ze Slovácka podala velmi dobrý výkon, v celém turnaji neztratila ani bod a po zásluze obsadila v turnaji první místo.

V základní skupině 1. FC Slovácko porazilo Družstevník Čaka 14:1 (branky Gregorová 5, Kovářová 3, Cahynová 2, Hráčková, Šupáková, Dubravská a vlastní), Slovan Bratislava 3:2 (branky Křenková, Batovičová, Kovářová) a pořádajíci ZTS Dubnica 6:2 (branky: Gregorová 2, Kovářová 2, Bartovičová 2).

Vsemifinále porazilo Slovácko ŠKF Žilinu 5:3 (branky Bartovičová 2, Kovářová 2, Cahynová). Ve druhém sefinále Hlučín postoupil přes Slovan Bratislava až na penalty (utkání skončilo v normálním čase 2:2).

Ve finále pak 1. FC Slovácko porazilo 1. DFC Hlučín po vyrovnaném boji 4:3 brankami Gregorové, Kovářové, Hráčkové a Cahynové.

O úspěch se pod vedením trenérů Jána Jačiska a Milana Šamaje zasloužily hráčky: Diana Bartovičová, Klára Cahynová, Tereza Dubravská, Petra Gregorová, Eliška Hráčková, Pavlína Fantová, Jarmila Kovářová, Veronika Křenková, Kateřina Lucká, Barbora Lepešová, Patricie Pavlisová a Ivana Šupáková.

 
 
Stránky ženského fotbalového klubu 1.FC Slovácko