Ostatní

Cena FIFA pro nejlepší hráčku světa 2008 + anketa

Seznam deseti nominovaných hráček na cenu Women's World Player 2008:
Nadine Angerer (Germany), Cristian (Linköping FC + Corinthians), Daniela (Linköping FC), Marta (Brazil), Ingvild Stensland (Norway), Shannon Box (USA), Hope Solo (USA), Christine Sinclair (Canada), Birgit Prinz (Germany) and Kelly Smith (England).
Tento seznam deseti nominovaných nejlepších hráček světa bude v půli prosince zúžen na tři finálové kandidátky mezi nimiž se rozhodne, které hráčka pozvedne nad hlavou prestižní cenu FIFA Women's World Player 2008.
Tato cena bude předána do jejích rukou 12. ledna, ale již dnes si můžete v naší anketě tipnout, která hráčka to bude.
Převzato od Anderse Nilssona