Ostatní

1.FC Slovácko - AC Sparta Praha

A další informace o zápase najdete zde.
Po kliknutí na "zobrazit celé" uvidíte dvě videa.

Po zápase

Preview na zápas žen proti Spartě

V sobotu přivítají ženy Slovácka v souboji o první místo obhájkyně titulu, fotbalistky Pražské Sparty. Oba týmy v soutěži zatím nebyly poraženy a tak mají na kontě shodně 12 bodů a dělí je pouze rozdíl ve skóre. Jasným favoritem zápasu jsou fotbalistky Sparty. Fotbalistky Slovácka nemají co ztratit a to by je mohlo motivovat v tomto souboji. Kdo vyhraje nakročí si výrazně k titulu, přesto že bude odehráno teprve páté kolo soutěže. O motivaci je postaráno. Motivací navíc je, že trenér Sparty trénuje i ženskou reprezentaci, tudíž by se některé hráčky mohly ukázat pod jeho dohledem proti jeho týmu.

Marodka se postupně vyprazdňuje, marodi Ondračková a Hýlová už trénují, stejně jako brankářka Scheyerová, která bude pravděpodobně připravena i na lavičce. Nadále je na marodce Strožová. Čerstvě poraněná Juli Scheppele, která měla problémy s krkem, už je taky v pořádku pro své poslední domácí utkání v dresu Slovácka před svým odletem domů do Ameriky. Po dnešním tréninku odkulhala kanonýrka Zdeňka Skupinová, pravděpodobně s nataženým svalem, snad bude v sobotu připravena na další hattrick. Navíc se z Makedonie vrátily úspěšné reprezentantky Sedláčková a Cvernová, které pomohly reprezentaci ČR v kvalifikačním turnaji o Euro k druhému místu za Německem.
Autor: eLucky