1.FC Slovácko - SK DFO Pardubice 5:0 (2:0)

9.kolo
Kde, kdy: Neděle 8.11. ve 14.00 UT Širůch
Rozhodčí: Pavlíková – Hanáková, Jurajdová
ŽK – bez karet
Branky: 1. Bartovičová, 16. Lečbychová, 57. vlastní (Vašíčková), 65. Barcuchová, 78. Šulová

Dorostenky začaly výborně a hned v úvodu zápasu šel míč po ose Šubardová- Soukeníková- Bartovičová a posledně jmenovaná překonala střelou po zemi asi z 9 metrů bezmocnou brankářku hostů. Další možnost přišla až v 11. minutě, Soukeníková střílí slabě do náruče brankářky.
O dvě minuty později na střílenou přízemní přihrávku Jankůjové z levé strany nikdo nenabíhá a míč prochází podél celé brány až ven z pokutového území. V 16. minutě dobře hrající Jankůjová uvolňuje Soukeníkovou, její centr z levé strany sráží Barcuchová tělem k Lečbychové a vedeme 2:0. Po chvilce se odváží vniknout do vápna Šulová, ale její střela z úhlu končí vedle. Ve 21. minutě zahrává Soukeníková rohový kop, míč se odráží k Bartovičové a ta pohotově levačkou zakončuje taky vedle brány. Za necelou minutu postupuje sama z levé strany Jankůjová, trefuje pouze vybíhající brankářku hostů. V závěru první půle ještě střílí Bartovičová opět vedle a po rohu Šubardové hlavičkuje nad Šulová.
     Ve druhém poločase jsme polevili a naše akce postrádaly rychlost, přesnost a moment překvapení. Až v 57. minutě uvolňuje Šulová přihrávkou do leva Soukeníkovou a její prudký centr usměrní Vašíčková do vlastní brány. V další příležitosti se Jankůjové nepodaří ani na třikrát překonat brankářku Pardubic. V 63. minutě se po dlouhém pasu Šicové dostává za obranu Barcuchová a z pravé strany nekompromisní ranou pod břevno přidává naši čtvrtou branku. V 70. minutě zakončuje levačkou Jankůjová, její střelu zastavuje břevno a ten den jí nebylo souzeno střelit branku. Skóre zápasu uzavírá dvě minuty před koncem Šulová po centru Šicové.

Slovácko: Malíková – Lucká, Blažková (41. Šicová), Palová – Jankůjová, Lečbychová, Bartovičová (55.Olejníková), Šulová – Soukeníková, Šubardová (61. Hráčková), Barcuchová (71. Kovářová)

Trenéři: Ján Jačisko, Miroslav Fanta