Interview

Rozhovor s Anetkou Soukeníkovou

Z řad slovácký zase po nějaké době přichází fantastický rozhovor s mladou fotbalistou 1.FC Slovácko. Na drese hrdě nosí číslo 6. Jde o Anetku Soukeníkovou z Nivnice.

Any tak od kdy jsi začala hrát fotbal?

Dobrá tedy... noo tak od 6 let :)

Ale jen tak pro zajímavost Any budu tam dávat fakt vše:).
:D (smích)

Dobře tedy, od 6 říkáš jo? A jak jsi se k němu dostala? Taťka fotbalista?
Aano od 6 .. presne tak, tatka fotbalista, tak sem to chtela zkusit .. bavilo me to, bavi me to a porad hraju :)

No a měla jsi někdy chuť s fotbalem skončit?
Měla. A to tuto sezonu, kdyz se nam vazne nedarilo a uz me to nebavilo. Mely sme smulu a nedokazaly sme se zvednout a mrzelo me to.. Jenze bych s tim neskoncila, to bych nedokazala : )

Dobře. Hraješ za 1.FC Slovácko. Kdyby jsi měla možnost přestoupíš někam jinam nebo na hostování?
Vazne?To sem nevedela (smích) .. No tak podle toho kam.Ale myslim, ze bych nesla. Jeste je caas .. A uz jen kvuli skole bych nesla.Taky sem si nasla nove kamaradky se kteryma sem moc rada a nechci si zas hledat nove. A ta moznost se stejne jeste nenaskytla. (úškleb:))

Aha. Aha. Vážně zajímavé. Na tréninku co máš nejvíc ráda a naopak nerada?
Tyyjo ja ani nevim. Hlavne kdyz je trenink dobry, atmosfera spravna a da se poradne trenovat.

Jako třeba taková střelba na bránu nebo fotbálek je rozhodně lepší než běhání, né?
No to urcite..Ale nekdo to behani potrebuje .. a myslim, ze je dulezite si zabehat abychom mely nejakou tu kondicku ne?

No jasně to byla jen řečnická otázka (smích). Nějaké problémy s kotníky, koleny, zádami máš či nikoli? Nějaké zranění? Bolesti krku, hlavy?(smích)
 (smích).. Ne zatim sem nejake vazne zraneni nemela, takze to musim zaťukat (úškleb)  .. Ale zatim nic kvuli cemu bych netrenovala nebo nehrala.. Dobrá, možná nemoc (smích)

Tak se vrátíme zpátky k fotbalu (úškleb), né že bysme byli někde jinde, ale tak nemoc to je zase jiné. Ty trénuješ za juniorku že jo?Za ni nastupuješ pravidelně. Už se dostáváš na lavičku áčka. Jak se citíš, když tam sedíš?
Trenuju za juniorku a nastupuju pravidelne, coz pro me znamena strasne moc a sem rada. Byla sem i kapitan a to pro me znamena tolik, ze mi i ty holky veri .. Na lavicku za acko sem byla asi 3krat v lize.Mam z toho dobry pocit, ale taky se strasne bojim.Kdyz sem za ne poprve nastoupila mela sem strasny strach ze tam neco pokazim..

Chápu. Sem zapomněla na otázku, než jsi přešla sem do Slovácka, hrála jsi jako většina holek za kluky. Jak ses cítila tam? Byla jsi lepší než oni? Pochval se :)
Ano hrala sem za kluky od nas. Jak sem se tam citila?Uplne normalne protoze sem s nema hrala 7 let ..a to je moc.Samozrejme tady za holky je to uplne jine a pro me lepsi..Jestli jsem byla lepsi nez oni ?? Chvalit se nebudu  .. Zeptej se naseho trenera,chces cislo ?? :)

Nene dobré díky.:) No a na jakém postě hraješ? Či bys ráda hrála?
Ok ok. No hraju na levé záloze.Hrala sem tam uz kdyz sem začinala takze tam sem zvykla.Nedela mi problem hrat jinde.Jeste si rada zahraju na středu nebo klidne i v leve obraně.

A kdopak Tě v tomto bláznivém sportu jménem fotbal podporuje?
Všichni v rodině. Ví že mě to baví tak me podporuji. Sem moc rada. Ikdyz mamka mi furt nadava kdyz budu mit spatne znamky tak mi to zakaze. Ale vim,ze by to neudelala. Taky uz to mockrat naslibovala :)

Jaký je Tvůj fotbalový a životní sen? Čeho bys chtěla dosáhnout?
Životni nemám--co přijde, přijde.. No a ten fotbalový .. Chci se dostat co nejdal samozrejme. Kdyz me to bavi a bavit bude, proc nezkusit neco noveho. Ale az bude ten spravny cas.

Super. Tak Tě už nechám. Ale ještě takových pár otázek.(smích)

Tak Anetko myslím, že to bylo vyčerpávající. Díky za rozhovor.  A měj se pěkně.
Nene, byla to sranda (smích)  .. Ja take dekuju.Zdravim..:)

Bílá nebo černá? Bíla.
Jaro nebo zima? Jaro.
Moře nebo hory? Moře.
Kofola nebo džus? Kofola.
Růže nebo pampeliška? Růže.
Sparta nebo Slavie? Sparta.
Trenér nebo trenérka? Trenérka.
Pivo nebo víno? Víno.
Pes nebo kočka? Pes
Auto nebo motorka? Auto
Erotika nebo romantika? Romantika.
Fotbal nebo hokej? Fotbal.
Neděle nebo pondělí? Neděle.
Vůně nebo smrad? Vůně.
Kalhotky nebo tanga? Kalhotky.
Nic nebo všechno? Všechno.
Meloun nebo rybíz? Meloun.
Knihy nebo noviny? Noviny
Smích nebo pláč? Smích.
Bolest nebo štěstí? Štěstí.
Bob nebo bobek? Bobek.
Masožravec nebo vegetarián? Masožravec.
Slepice nebo vejce? Vejce.
Tatarka nebo majonéza? Tatarka.
Kuře nebo krokodýl? Krokodýl.