Interview

Rozhovor s Aďou Drahníkovou

Přináším rozhovor s naší novou posilou z Oloumouce. Její jméno jest Adriana Drahníková a bydlí kousek od Oloumouce. Od této sezóny se stala hráčkou 1.FC Slovácka.
Ahoj Áďo, od této sezóny jsi hráčkou 1.FC Slovácka. Jakpak se citíš? Líbí se Ti u nás? Jaké byly první dojmy?
Ahojky :) Teď už se cítím dobře. Na začátku jsem měla smíšené pocity-nové prostředí, nový tým a umělá tráva.:)  Na Slovácku se mi líbí ode dne víc a víc :)

Ty jsi nikdy nehrála na umělce?
Ano hrála,ale dokázala bych to spočítat na prstech jedné ruky. Překvapilo mě, že se hrává a trénuje jenom na umělce.

Heh, to ano. No a jinak, od kolika hraješ fotbal?:)  A kdopak Tě k němu přivedl?
Už jako nemluvně jsem nevěděla co s nohama. Fotbal pro mě byla jasná volba. Teď vážně, fotbal hraju asi od 9let. Bydlím na vesnici a svůj volný čas jsem trávila s klukama, který mě k fotbalu přivedli.

A s klukama jsi nastupovala v základní sestavě?
Asi jsme se nepochopily  Já jsem nehrála s klukama v nějakém klubu mistrovské zápasy. Začla jsem trénovat s mladšíma žákama, kde je trénovala ještě v té době aktivně hrající trénerka, která mě dovedla k ženskému fotbalu tady v Olomouci.

Tak to opravdu nepochopily. Ano přiznávám se, někdy mě trvá dýl než mě něco dojde.
Takže v Olomouci. Ty pocházíš s Olomouce?? Líbilo se Ti tam? Jaký tam byl kolektiv? Trenéři? A podobně?
Nepocházím přímo z Olomouce. Bydlím v Křelově, v krásné obci, poblíž právě Olomouce. Ano, líbilo se mi tam, mám krásné a nezapomenutelné vzpomínky,zážitky a spoustu přátel..a kdo jaký byl nebo jaký je je v mém srdíčku.

A to mě tedy teď přivádí na otázku. Proč do Slovácka?? Už Tě tam nechtěly?(samozřejmě sranda)
Vyskytla se mi obrovská příležitost, konečně si zahrát první ligu za velmi kvalitní tým. Proto chytám svoji šanci do svých rukou (nohou) a jen tak se ji nevzdám!

Tak to je super. Teď by mně zajímalo. Nějaké zranění jsi měla? Znáš to ke sportu ku zdraví.
Žádné vážné zranění mě zatím nepostihlo. ťuk ťuk (musím to zaklepat). Nějaké šrámy a bolesti v kolenou či třísle mě sem tam potrápí.

Tak to máš opravdu štěstí. Taky ťukám hih. Jínak co očekáváš od toho, že od teď hráčkou Slovácka?? Ano, první liga atd. Ale něco víc? Kvalitnější tréninky? A podobně??
Co očekávám? Určitě kvalitní fotbal,tréninky,týmovou spolupráci..a že mě Slovácko posune o krok blíž ke splnění mého snu.

To taky doufám a přeju Ti to. Myslím, že by to pro dnešek stačilo co?:) Děkuju za rozhovor, doufám že to nebyl první = poslední. Měj se pěkně.
Taky děkuju.  Tak ať nám to kope,holky.. :)

Bílá nebo černá? Bílá.
Jaro nebo zima? Jaro.
Moře nebo hory? Moře.
Kofola nebo džus? Kofola.
Růže nebo pampeliška? Růže.
Sparta nebo Slavie? Slavie.
Trenér nebo trenérka? Trenérka.
Pivo nebo víno? Pivo.
Pes nebo kočka? Pes.
Auto nebo motorka? Auto.
Erotika nebo romantika? Romantika.
Fotbal nebo hokej? Fotbal.
Neděle nebo pondělí? Neděle.
Vůně nebo smrad? Vůně.
Kalhotky nebo tanga? Kalhotky.
Nic nebo všechno? Všechno.
Meloun nebo rybíz? Meloun.
Knihy nebo noviny? Noviny.
Smích nebo pláč? Smích.
Bolest nebo štěstí? Štestí.
Bob nebo bobek? Bobek.
Masožravec nebo vegetarián? Masožravec.
Slepice nebo vejce? Slepice.
Tatarka nebo majonéza? Tatarka.
Kuře nebo krokodýl? Kuře.