SK DFO Pardubice – 1. FC Slovácko 0:4 (0:0)

2.kolo

Rozhodčí: Šafránková – Ratajová, Lavrenčíková, delegát ČMFS Pouček
Branky : 55. Šubardová, 69. Cahynová, 75. Juráková, 90. Bartovičová
ŽK: Machatková – Marcoňová
Diváci: 80
Pardubice: Cvrčková – Freislerová, Kroutilová, Medková, Machatková – Erdeilová(68. Nevečeřalová),Závišková, Krejcarová, Kunáková – Koutná, Urbancová
Trenér: Petr Šmeral

Slovácko: Malíková  - Polášková, Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová – Bartovičová, Juráková (80. Bačová), Cahynová, Dudová (64. Jačisková) –Strožová (46. Šubardová), Balaščáková (74. Zderčíková) (
Trenérka: Jitka Klimková
     Po nepříliš vydařeném utkání prvního kola I. ligy kopané žen s Brnem (remíza 2:2 na domácím hřišti) odjelo Slovácko do Pardubic s jednoznačným cílem získat tři body.
První poločas ale byl kopií předešlého zápasu. Slovácko mělo převahu v poli, ale do šancí se moc proti pozorně bránícímu soupeři nedostávalo. Za celý první poločas mělo Slovácko jen dvě. V 15. se ocitla sama před brankářkou Strožová, ale neproměnila a ve 45. skončila střela Bartovičové na břevně.
    Do druhého poločasu nastoupila místo Strožové mladičká Šubardová, která svým důrazem platila na pardubickou obranu a v 55. se prosadila i střelecky, když hlavou umístila po centru Balaščákové míč za záda Cvrčkové. Z hráček Slovácka spadla nervozita, začaly dobře kombinovat a prosadily se i střelecky, když další branky daly v 69. Cahynová, v 75. Juráková a skóre na 0:4 uzavřela v poslední minutě Bartovičová.
     Trenérka Klimková: první poločas byl bez života, teprve první branka nás probudila a pak už jsme dokázaly hrát svou hru.