xHráčkyx

Jméno: Marcoňová Martina
Přezdívka: Marťa
Věk: 21
Fotbalová kariéra: TJ Sokol Hvozdná, DFC Compex Otrokovice, 1.FC Slovácko (Reprezentace ženy U-19)
Číslo dresu: 15
Největší úspěchy: Osobní - reprezentace, 2. místo v Talent roku, Týmové - 3. místo v lize
Koníčky: Fotbal, hokej, kolo, kniha (ale v poslední době nějak není čas)
Oblíbená kniha: Těch je víc Malý princ (Antoine de Saint Exupéry, Alchymista (Paulo Coelho), Každá vteřina se počítá (Lance Armstrong), Egypťan (Mika Waktari)
Oblíbený film: Osobní strážce
Oblíbená hudba: Poslouchám to, na co mám zrovna náladu. Vyloženě oblíbenou skupinu nemám
Oblíbené pití,jídlo: Bailey's, jiank dobrá voda, a jím skoro všechno :-)
Tvůj sen, cíl: Vyhrát ligu!!
Motto: Je moc hezkých mott, kterými bych se chtěla řídit. Třeba jako je toto: "Prohra znamená příležitost zjistit co příště pomůže k vítěztví".
Fotbalový vzor: Tomáš Rosický, Pavlína Ščastná
Tvé dobré vlastnosti: Spolehlivá, kamarádská, optimistická
Tvé špatné vlastnosti: Neumím vyjádřit své city
Co Tě dokáže rozzlobit: Ve fotbale výkony rozhodčích a korupce a v životě lež a podrazy