FC Teplice - 1.FC Slovácko 1:5 (1:1)

4.kolo
Kde, kdy: Sobota 26.9. 15.00 hráno na umělé trávě v Děčíně
Branky: Štrosová – Jankůjová, Kovářová, Barcuchová, Ondračková, Otrusiníková
ŽK: 9. Lucká, 62. Ondračková

Už ve 3.minutě se po povedené střele Štrosové ze 30.metrů dostaly domácí hráčky do vedení. Naše juniorky se rychle otřepaly a začaly se více tlačit na polovinu domácího celku.
Vyrovnat se holkám podařilo ještě do poločasu v 19.minutě. Rohový kop Šicové se od tyče odrazil k Jankůjové a ta téměř z brankové čáry dopravila míč do prázdné brány. Do přestávky se ještě ve slibné příležitosti ocitla Šulová a z dálky střílela Jačisková, oba pokusy bez větších potíží pochytala domácí brankářka Benýšková. Do druhého poločasu šly holky s odhodláním vybojovat vítězství. Už ve 46.minutě zvýšila po rohu a závaru před bránou dobře postavená Kovářova a odražený míč poslala asi ze 7.metrů do domácí sítě. V 64. minutě si Barcuchová pohlídala své postavení, asi na osmý pokus se vyhnula postavení mimo hru a po ideálním uvolnění poslala míč kolem brankářky po třetí do Teplické branky. V 74.minutě po rohovém kopu se odražený míč dostal až k naši stoperce Blažkové, která ho poslala do prava na nabíhajíci Ondračkovou a ta v běhu z úhlu prělobovala domácí brankářku. V závěru zápasu, po závaru před domácí bránou, se odražený míč dostal k Otrusiníkové, která z 18.metrů přízemní střelou propálila vše co ji stálo v cestě.

Sestava:

BARCUCHOVÁ          KOVÁŘOVÁ         ONDRAČKOVÁ