DFO Pardubice - 1.FC Slovácko 1:4 (1:3)

Kde, kdy: Sobota 5.9.2009 v 15.30, tráva – Letní stadion Pardubice
Branky: 2. Šicová 11m, 5.a 20. Šubardová, 72. Soukeníková
Karty: ŽK Kubantová -  Blažková

Začali jsme výborně, hned po úvodním hvizdu holky napadly rozehrávku soupeře, chybnou přihrávku dozadu vystihla Šubardová, řítila se do vápna a byla faulována. Penaltu proměnila bezpečně Šicová, střelou k levé tyči domácí brankářky. Než se domácí hráčky vzpamatovaly, udeřili jsme podruhé. Soukeníková vyslala po levé straně Jačiskovou, její centr obrana odvrací před šestnáctku, kde z první střílí Šicová. Její prudkou ránu brankářka vyráží jen před dobíhající Šubardovou, která v pohodě zvyšuje. Po druhé brance jsme přidali další čtyři střelecké pokusy, ale až ve 20. Šubardová hlavou, po tvrdé střele Soukeníkové, přidala třetí branku. Asi za minutku se domácím Kubantovou podařilo střelou z přímého kopu ( 30.m) snížit a hra se v poli vyrovnala, naštěstí další dva slibné protiútoky domácí hráčky zakončily nepřesně. Ve 2. poločase a prostřídání, tempo hry trochu opadlo, přesto jsme si vytvořili tři dobré příležitosti a čtvrtou branku přidala Soukeníková, po ideální zpětné přihrávce od Bartovičové.
Sestava:

BARCUCHOVÁ       ŠUBARDOVÁ        NOVODOMSKÁ
               (50. Červinková)

JAČISKOVÁ   SOUKENÍKOVÁ     ŠICOVÁ      ŠULOVÁ
(71. Bartovičová)         (56. Hráčková)

LUCKÁ    BLAŽKOVÁ       PALOVÁ
               (60. Kovářová)

MALÍKOVÁ

Akce zápasu:
1´  faul na Šubardovou po nebojácném vniknutí do rohu pokutového území.
2´  1:0 penalta, Šicová proměňuje prudkou přízemní střelou k levé tyči domácí brankářky
4´   střela Novodomské po zpětném přiťuknutí od Šicové.
5´   2:0 Šubardová, branka popsána výše.
7´   střílí Soukeníková
10´ po uvolnění Novodomskou centruje z leva Jačisková, v záklonu hlavičkující Šubardová dáva jen za sebe a Barcuchuvá už nestačí usměrnit míč do brány.
12´ centr Soukeníkové, míč prochází až do prava na Šubardovou, která trefuje dobře vybíhající brankářku.
13´ po rohu Jačiskové se míč dostáva k Novodomské, její střelu zablokuje domácí obrana
14´se střelou Soukeníkové z velké dálky nemá domácí gólmanka problémy
20´ 3:0 Novodomská uvolňuje přihrávkou do vápna Soukeníkovou, její prudkou ránu vyráží brankářka přesně na hlavu nabíhající Šubardové, která dáva už svou třetí branku (dala i za A)
21´ 3:1 po faulu Lucké, domácí snižují Kubantové střelou z 30 m prudkou ránou těsně pod břevno
24´ střílí Novodomská, těsně vedle z hranice 16ky.
25´ střela domácích nad, naše obrana přestala vlevo hrát, ofsajd byl uprostřed hřiště
26´ opět skulinka v naší obraně, Malíkova likviduje samostatný nájezd soupeřky
29´ žlutou kartu dostává po skluzu a vypíchnutí míče Blažková
30´ další PVK Pardubic v pohodě chytá Terka Malíková
31´ z protiútoku po akci Šubardové zakončuje Barcuchová
39´ průnik naší obranou zakončuje domácí hráčka ve skluzu střelou vedle.
43´ po rohu Jačiskové málem vlastní branka, když domácí hráčka odvrací nad břevno před dotírající Barcuchovou.
44´ Soukeníková po akci středem hřiště zakončuje z 22.m a míč končí na břevně.
65´ Šulová vniká z pravé strany do PÚ, její křížná střela míjí těsně vzdálenější tyč.
72´ 4:1 střídající Bartovičová se protáhla zleva přes dvě protihráčky a její zpětnou přihrávku posílá Soukeníková střelou bez přípravy počtvrté za záda domácí brankářky.