1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:1 (0:0)

3.kolo
Kde, kdy: Neděle 13.9.2009 v 16.00, hráno na trávě v Šardicích
Branky: 6. Šubardová, 62. Šulová – 77. Beštová Blanka
Karty: ŽK Helekalová – Strejcová Tereza

Holky potvrdily dobrou formu i ve třetím zápase a v bojovném, důrazném utkání zaslouženě vyhrály. Na soupeřky jsme vytvořily obrovský tlak a už v první minutě střílela Jačisková, obrana stačila střelu zblokovat a odražený míč se po kombinaci dostává k Soukeníkové, která trefuje brankářku.
Už v 6.min. vybojuje po autovém vhazování u půlící čáry míč Šubardová, která se po kombinaci „ přihrej a běž“ dostává před pokutové území, obchází dvě protihráčky a otevírá skóre. Až v 17.minutě poprvé střílí Plzeň. V 19. přihrává Barcuchová Soukeníkové, která dalekonosnou střelou přehazuje gólmanku, míč však těsně minul branku. V 25. odstupuje po šlapáku Šicová. Ve 37. nachází centr Novodomské Barcuchovou, která stehnem dává do brankářky. Ve 40. se k zakončení ve skluzu po centru  Barcuchové dostáva opět Šubardová.
    Ve druhém poločase nastoupily za Plzeň hned dvě hráčky, které hrály za áčko, na naší straně odstoupila zraněná Blažková a iniciativa se přenesla na kopačky hostujících hráček.Když už se jim podařilo dostat několikrát za naší obranu byla vždy na místě Terka Malíková, kterou jme po zásluze vyhlásili nejužitečnější hráčkou utkání. Po neproměněných šancích Plzně jsme udeřily my. V 62.minutě Soukeníková uvolnila Šulovou, která z přehledem levačkou nedala Krýslové šanci a bylo to 2:0. V 71. minutě ještě Jačisková orazítkovala břevno plzeňské brány.  V 77. se hostům přece jen podařilo snížit zásluhou Blanky Beštové.
  Po posledním písknutí vypukla obrovská radost na naší střídačce i na hřišti, smutek zavládl na straně druhé.