1.FC Slovácko - 1.FC Brno 2:0 (0:0)

1.kolo
Kde, kdy: Neděle 30.8.09 UT Širůch v 16.30
Branky: 52. Jačisková, 58. Šubardová

V zápase jsme začaly hodně aktivně a holky od samého začátku zaměstnávaly hostující obranu i brankářku. Asi po 20.minutách se hra více vyrovnala, hrálo se mezi šestnáctkami bez větších příležitostí, brňanky střílely jen 2x nad.( Klíčová, Soušková) Po bezbrankovém poločase holky ještě přidaly a zásluhou povedené střely Michaely Jačiskové asi z 18.m šly do vedení. Zanedlouho zvýšila Šubardová křížnou střelou k tyči a i když se Brno nevzdávalo, nevytvořilo si žádnou brankovou příležitost. My jsme ještě mohli zvýšit Novodomskou a Lečbychovou.

Sestava:

BARCUCHOVÁ        ŠUBARDOVÁ     NOVODOMSKÁ
      ( 41. Šicová )

JAČISKOVÁ       LEČBYCHOVÁ        JANKŮJOVÁ       ŠULOVÁ
(53. Červinková)   (63. Otrusiníková) (58. Hráčková)

SOUKENÍKOVÁ       BLAŽKOVÁ         PALOVÁ

MALÍKOVÁ
  Naše střelba:
      2. Šubardová – odhazuje mobil a střílí asi z 22.m k levé tyči, nepříliš prudkou střelu Hádliková chytá.
      6. Lečbychová po kombinaci středem hřiště přes Jačiskovou a Barcuchovou stříli doprostřed do náruče brankařky.
     10. Novodomská po přihrávce od Lečbychové, stříli z první ze středu vápna do gólmanky.
     14. Lečbychová po zpětném sražení míče od Barcuchové  zakončuje do středu brány.
     18. Blažková zahrává PVK z levé strany a její prudký centr proletí až vedle vzdálenější tyče brněnské brány.
      42. Šubardová v samostatné akci z pravé strany střílí těsně vedle.
      46. Opět Šubardová po zpětné přihrávce od Jačiskové dává vedle i nad.
      52. 1:0 Jačisková po PVK dostává míč před pokutový oblouk a druhým dotykem ho posíla nechytatelně k levé tyči hostujícího týmu.
      56. Šicová posílá odražený míč z první vedle z asi 18.m
      58. 2:0 , Šubardová se podruhé nemýlí a křížem z pravé strany zvyšuje.
      75. Novodomská se krásně natlačila z levé strany před gólmanku, dává levačkou vedle.
      78. Lečbychová po přihrávce mezi obránce na levou stranu si výborně zabíhá za obranu, zakončuje pohotově levačkou avšak hodně nepřesně.